Black Week w Tatuum - kupon rabatowy -30% na nowości i przeceny!

W Tatuum trwa promocja "Black Week", w ramach której z kuponem rabatowym "BLACK-30" otrzymasz 30% zniżki na ubrania, buty i akcesoria przecenione i nowości!

Skorzystaj z promocji

W internetowym sklepie Tatuum kupisz ubrania, buty i akcesoria zarówno dla Niej jak i dla Niego, a korzystając z kuponu, zakupy zrobisz 30% taniej.

  • Promocja ważna do: sobota, 30 listopad 2019

Lubisz nas? Prosimy polub nasz fanpage:

 

Promocje w serwisie zostały zamieszczone przez redakcję serwisu Zakupywpromocji.pl na podstawie informacji i/lub materiałów opublikowanych przez podmioty, których promocje dotyczą. Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu oraz zawartej w niej polityki prywatności. Kopiowanie treści z serwisu bez zgody redakcji zastrzeżone.

Jeżeli lubisz promocje, zapraszamy również do serwisów: Promocjewbankach.pl, gdzie znajdziesz wszystkie promocje bankowe oraz BlackFriday-CzarnyPiatek.pl, serwisu ze wszystkimi promocjami na Czarny Piątek.