Wyprzedaż w CHIC ME ubrania, buty, bielizna do 50% taniej!

W CHIC ME trwa wyprzedaż, dzięki której wybrane ubrania, buty, bieliznę, stroje kąpielowe i dodatki kupisz do 50% taniej. Dodatkowo również, w internetowym sklepie dostępne są kupony rabatowe, dzięki którym otrzymasz dodatkowe rabaty na całe zamówienie. Aby skorzystać z promocji, kupuj ubrania na wyprzedaży, a dodatkową zniżkę otrzymasz z kuponami rabatowymi "CM10" (10% zniżki za 2 rzeczy) lub "CM15" (15% rabatu za 3 rzeczy).

Skorzystaj z promocji

Czytaj dalej...

Lubisz nas? Prosimy polub nasz fanpage:

 

Promocje w serwisie zostały zamieszczone przez redakcję serwisu Zakupywpromocji.pl na podstawie informacji i/lub materiałów opublikowanych przez podmioty, których promocje dotyczą. Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu oraz zawartej w niej polityki prywatności. Kopiowanie treści z serwisu bez zgody redakcji zastrzeżone.

Jeżeli lubisz promocje, zapraszamy również do serwisów: Promocjewbankach.pl, gdzie znajdziesz wszystkie promocje bankowe oraz BlackFriday-CzarnyPiatek.pl, serwisu ze wszystkimi promocjami na Czarny Piątek.